El. parduotuvė

Apmokėjimas už prekes

Atsiskaitymo būdai: el. bankininkystė, banko pavedimas, pašto perlaida, grynieji pinigai atsiimant prekes. Jei norite atsiskaityti kurjeriui atsiimdami prekes, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba per šio puslapio kontaktų formą.

Apmokėti už prekes galima interneto parduotuvėje nurodytais būdais (el. bankininkyste, „Paypost“ ir „Lietuvos pašto“ skyriuose, spaudos kioskuose, „Perlo“ terminaluose ir kt.), taip pat banko pavedimu, pašto perlaida, grynaisiais atsiimant prekes iš kurjerio.

Atsiųskite mums savo rekvizitus ir netrukus gausite sąskaitą išankstiniam apmokėjimui​​. Ją galėsite apmokėti Jums patogiausiu būdu: per el. bankininkystę, banko skyriuje, pašto skyriuje, „FoxBox“ terminale ar kt. Elektroninę sąskaitą faktūrą gausite iš karto po apmokėjimo el. paštu, popierinę sąskaitą faktūrą​ – kartu su prekėmis.

Prekių pristatymas

Pristatome per kurjerius į bet kurią Lietuvos vietą per 2–4 darbo dienas. Pristatymo kaina – 2,50 €.

Užsakymus nuo 20 € pristatome nemokamai.

Prekių grąžinimo tvarka

Nekokybiškų prekių įsigijimą reglamentuoja Civilinis kodeksas, Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės bei Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. Pardavėjas garantuoja prekių kokybę, todėl gavus nekokybišką prekę būtina per protingą terminą nuo prekės perdavimo dienos kreiptis į pardavėją. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti: pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke (nekokybiška prekė per protingą terminą bus pakeista į kokybišką – pardavėjo kaštais nekokybiška prekė per siuntų tarnybą susigrąžinama iš pirkėjo bei nemokamai išsiunčiama kokybiška); atitinkamai sumažinti prekės kainą; per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus; vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Pirkėjas gali grąžinti prekes per 7 darbo dienas nuo jų gavimo dienos, informuodamas apie tai pardavėją el. paštu info@wcsauga.lt arba tel. +370 605 11545.

Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus: prekė turi būti grąžinama toje pačioje pakuotėje, kurioje buvo gauta, arba taip pat saugiai supakuota; prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista pakuotė, nenuplėšta apsauginė plėvelė ir pan.). Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko aukščiau nurodytos grąžinimo tvarkos. Pinigai už grąžinamas prekes pirkėjui pervedami į jo nurodytą sąskaitą per 30 darbo dienų, skaičiuojant nuo grąžinamos prekės pristatymo pardavėjui dienos.

 

Pereiti į el. parduotuvės puslapį